Kamenictví Vsetín
KSK DESIGN

URNOVÉ POMNÍKY


V naší provozovně si jistě vyberete z několika desítek hotových pomníků, nebo Vám v krátké době vyrobíme urnový hrob dle Vašich představ. Vždy nabízíme co nejvhodnější řešení, ať už je vaší prioritou cena nebo výtvarné řešení.

Urnové hroby slouží k ukládání až osmi uren. Zhotovíme urnový hrob standardních i atypických rozměrů. Venkovní rozměry jsou odvozeny od místních zvyklostí a nejčastěji jsou 60 x 80cm, 70 x 100 cm, 100 x 100 cm. Pomníky stavíme kompletně „na klíč“, včetně základů a likvidace starých hrobových dílů.

Ceny se odvozují od druhu a síly materiálu, tvaru a opracování, počtu písmen a druhu doplňků. Urnové hroby se pohybují komplet s montáží od 20 000 Kč. Pomníky stavíme kompletně „na klíč“, včetně základů a likvidace starých hrobových dílů.

INSPIRUJTE SE NAŠIMI REALIZACEMI

Zaujal Vás některý typ pomníku, nebo jeho prvek? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a doporučíme to nejvhodnější řešení. Přineste nákres, nebo nám sdělte Vaši představu a my vám ji uskutečníme. Rádi přijedeme i za Vámi na bezplatnou konzultaci a spočítáme Vám cenu.