Kamenictví Vsetín
KSK DESIGN

DETAIL, PÍSMO, DOPLŇKY


Nápadité provedení detailů, písmo a pomníkové doplňky jsou důležitou součástí samotného hrobu, mají svou popisnou a praktickou hodnotu a často právě ony dodají hrobům nevšední vzhled. U nás můžete vybírat z jednoduchého hrobového příslušenství, nebo z náročnějších doplňků, do kterých řadíme i sochařské práce. Dodáváme na pomníky také bronzové doplňky, fotokeramiku a provádíme portréty.

DETAIL

Zajímavý detail, dá pomníkům i v malém detailu nezaměnitelný charakter a podtrhne jeho výrazovou stránku. Provádíme sochařské úpravy části pomníků. Zde se může naplno projevit řemeslná zručnost našich zaměstnanců a dokonalé ovládání tradičních rukodělných kamenických postupů. Velmi často využíváme i nejmodernější technologie a nové postupy, které nám dávají nové výrazové možnosti ve zpracování kamene.


PÍSMO

Provádíme sekané, pískované různých typů a velikostí. Písmo může být zlacené plátkovým zlatem, stříbrné či různě barevné. Osazujeme bronzové písmo. Provádíme doplnění a opravy starého písma.

Ceny jsou závislé od rozsahu, počtu a velikosti, vždy Vám je sdělíme před zahájením prací.


LUCERNY, VÁZY, MÍSY, DOPLŇKY

Hřbitovní doplňky máme skladem v širokém sortimentu materiálů, tvarů, velikostí a barev. Vybrat si můžete z desítek jednotlivých typů, ale i ucelených hřbitovních kompletů, které jsou sladěny v použitém materiálu a designu. Hřbitovní doplňky musí být vyrobeny z materiálů odolných povětrnostním vlivům, proto Vám nabízíme doplňky nerezové, kamenné, bronzové.


Navštivte nás v naší vzorkovně, kde si můžete vybrat z mnoha hotových pomníků. Nabídneme Vám desítky druhů váz, luceren, mís a doplňků, prohlédnete si také různé druhy písma.

Rádi přijedeme i za Vámi na bezplatnou konzultaci, na základě které Vám namístě spočítáme cenu.